Bölge Yatırımı
 • Yatırım Destek Ofisi
   Yatırım Destek Ofisi

   Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı Tokat Yatırım Destek Ofisi, Tokat’a yatırım yaparak rekabet gücünü artırmayı, yeni pazarlara açılmayı hedefleyen tüm yatırımcılar için “Tek Durak Ofis” olarak faaliyet göstermektedir.

   Ajansımız bünyesinde faaliyet gösteren Yatırım Destek Ofisi’nde Kalkınma Ajansı uzmanlarımız, yatırımcılardan gelen soruları cevaplamak ve onların bilgi taleplerini karşılamak suretiyle yatırım süreçlerini kolaylaştırmaya çalışmaktadırlar. Yatırımcıların devlet teşvikleri ve hibe programları hakkında bilgilendirilmesi için güncel desteklerle ilgili bilgilendirme faaliyetleri düzenlenmektedir. Bununla beraber yatırımın sektörüne ve büyüklüğüne göre hangi destek unsurlarından ne oranda faydalanabileceği, yatırımcılara birebir olarak sunulmaktadır. Tokat Yatırım Destek Ofisi’ne yapılan tüm başvurular veri tabanına kaydedilmekte, başvuru sahibinin yararlanabileceği teşvik ve/veya hibe programı olduğunda ilgiliye bilgi verilmekte, başvuru aşmasında destek olunmaktadır.

   Yatırımlarda devlet yardımları ile ilgili en son düzenlemede Genel Teşvik Belgesi başvurularını alma, teşvik belgesine konu yatırımların izlemesini yapma ve belge kapama işlemleri hakkında yetkiler verilen ajansımızda söz konusu bu faaliyetler yatırım destek ofislerimiz tarafından yürütülmektedir.

   Her türlü soru, öneri, bilgi ve destek talepleriniz için lütfen uzmanlarımızla iletişime geçiniz.

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA