Bölge Yatırımı
 • Yatırım Destek Ofisi
   Yatırım Destek Ofisi Yazısı
   Kalkınma Ajansımız bünyesinde faaliyet gösteren Yatırım Destek Ofisi’nde Kalkınma Ajansı uzmanlarımız yatırımcılarımızın sorularına ve bilgi taleplerine yönelik cevap vermeye, yatırım süreçlerini kolaylaştırmaya çalışmaktadırlar. Özellikle devlet teşvikleri hakkında yatırımcıların doğru bilgilendirilmesi için güncel desteklerle ilgili bilgilendirme faaliyetleri düzenli olarak yapılmaktadır. Bununla beraber yatırımcının sektörüne ve yatırım büyüklüğüne göre hangi destek unsurlarından ne oranda faydalanabileceği yatırımcılara birebir olarak sunulmaktadır. 
   Yatırımlarda devlet yardımları ile ilgili en son düzenlemede Genel Teşvik Belgesi başvurularını alma, teşvik belgesine konu yatırımların izlemesini yapma ve belge kapama işlemleri hakkında yetkiler verilen ajansımızda bu faaliyetler yatırım destek ofislerimiz tarafından yürütülmektedir. 
    
   Tel: 0-364-225 74 70 
   Fax: 0-364- 225 74 71
   Gazi Cad. İl Genel Meclis Binası Kat:3 ÇORUM
    
   Koordinatör : Özgür YALÇIN | ozgur.yalcin@oka.org.tr
   Uzman: Mesut HAYIRLI | mesut.hayirli@oka.org.tr

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA