Doğtaş ve Kelebek Çorum’da

Mobilya sektörünün önde gelen markalarından Doğtaş, Kelebek ve Lova Sleep Çorum Mağazaları, Çevre Yolu Bulvarı numara 77’de hizmete girdi.

 

Dursun Ceylan ve Muammer Yaman işbirliğindeki Yamanlar Cihanbey Mobilya şirketi bünyesinde hizmete sunulan yeni mağazalar, Türkiye’nin köklü ve seçkin mobilya markalarını Çorum halkıyla buluşturdu. Sektördeki 30 yıllık tecrübelerini ünlü markalarla taçlandırdıklarını belirten Dursun Ceylan, “2018 yılıyla birlikte Doğtaş Mobilya bayiliğinin ardından Kelebek Mobilya ve Lova Sleep markalarını da Çorum’a kazandırdık” dedi.

 

“Doğtaş ve Kelebek Mobilya Mağazaları’nın yanı sıra Lova Sleep Uyku Merkezi’ni de Çorum’da hizmete sunduk” diyen Ceylan, bayiliğini üstlendikleri markaların zengin ürün yelpazesini çevre il ve ilçelerden gelen müşterilerinin beğenisine de sunduklarını söyledi.

 

Mobilya ve aksesuar ürünlerinin satışa sunulduğu yeni mağazalarının çağdaş konseptiyle beğeni topladığını anlatan Ceylan, “Geniş ürün yelpazemizi yakından görmek ve detaylı bilgi almak isteyen herkesi Doğtaş, Kelebek ve Lova Sleep Mağazalarımıza davet ediyoruz” diye konuştu. http://www.corumhakimiyet.net/Detay/81436/dogtas-ve-kelebek-corum-da.aspx#.WqIh9x3FK70

 

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA