Teknik Destek ArcGIS For Desktop

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı OKA ile Çevre ve Amasya Şehircilik İl Müdürlüğü Projesi olan “Teknik Destek ArcGIS for Desktop”  Proje Sözleşmesi İmzalandı.

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı ile Amasya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nün Projesi olan Teknik Destek ArcGIS for Desktop projesinin uygulanması yönünde bugün Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı Genel Sekreterliği Merkez Ofisi Samsunda sözleşme imzalandı. Sözleşmeye OKA Genel Sekreteri Mevlüt ÖZEN, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ahmet Özkan KAYA ve İl Müdür Yrd. aynı zamanda proje yazarı ve koordinatörü Osman TOK katıldılar.

İl Müdürlüğü Projelerinden, OKA' ya sunulan 2017 Yılı Teknik Destek Programı IV. Dönemde değerlendirilmek üzere tarafımdan yazılımı yapılıp sunulan Projemiz "ArcGIS for Desktop Eğitimi" değerlendirilmiş ve başarılı bulunarak kazananlar arasında yerini aldı.

Esri yazılımları coğrafi verilerin görselleştirilmesine, oluşturulmasına, yönetilmesine ve analiz edilmesine yönelik gelişmiş birçok araç sunar. Bu eğitim, Esri’nin ve CBS’nin dünyasına başarılı bir giriş yapmanızı sağlayan temellerin oluşturulduğu giriş düzeyinde bir eğitimdir. Eğitim süresince katılımcılar CBS kavramını ve harita oluşturma yöntemlerini öğrenirler. Aynı zamanda analizler için gerekli verilerin oluşturulması, depolanması ve yönetimleri konusunda detaylı bilgi edinirler. Ardından bu verileri analizlerinde kullanmaya başlarlar.

http://yesilirmakgazetesi.com/haber/27333/teknik-destek-arcgis-for-desktop.html

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA