Amasya TSO Kadin Işletmecilere Yeni Kapilar Açti

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası’nın ev sahipliği yaptığı toplantı, kadın girişimcilere ve girişimcilik hayali olan kadınlara yeni kapılar açtı.

Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası, İŞKUR ve AB’nin finanse ettiği Kadın İşletmelere Finansman ve Destek Programı’nın ve İşletme Merceği Uygulaması’nın tanıtımlarının yapıldığı toplantıda Amasya’lı iş kadınları bir araya geldi. Amasya TSO Meclis Toplantı Salonu’nda başlayan ve yaklaşık olarak iki saat süren toplantıda sunumu Danışman Belgin Güzaltan yaptı.

Tanıtımın ardından kadın girişimcilerle, işletmelerinin mevcut halinin analizi ve geliştirilmesine yönelik ihtiyaçlarının belirlenmesi amacıyla bir de uygulama yapıldı. Uygulamanın sonuçlarına göre kadın girişimcilerin sorularına cevap verilmesinin ardından program sona erdi.  

http://yesilirmakgazetesi.com/haber/26767/amasya-tso-kadin-isletmecilere-yeni-kapilar-acti.html

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA