Genç Golfçüler Samsun'da Bulusacak

Türkiye Golf Federasyonunun (TGF) 2018 faaliyet takviminde yer alan Asli Nemutlu Türkiye Gençler Sampiyonasi, Samsun'da gerçeklestirilecek.

TGF'den yapilan yazili açiklamaya göre, 19-20 Mayis'ta Samsun Büyüksehir Belediyesi Golf Kulübü'nde yapilacak Asli Nemutlu Türkiye Gençler Sampiyonasi'na 18 yas alti 58 oyuncu katilacak.

TGF Baskani Ahmet Agaoglu, sampiyonayi 2012 yilinda genç yasta talihsiz bir kaza sonucu yasamini yitiren milli kayakçi Asli Nemutlu adina düzenlediklerini kaydetti.

19 Mayis Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayrami kapsaminda gençler sampiyonasinin Samsun'da yapilmasinin farkli bir anlam tasidigina dikkati çeken Agaoglu, su ifadeleri kullandi: "19 Mayis'ta en çok Samsun'a yakisan sampiyonayi geçen yil oldugu gibi bu yil da Samsun'da organize edecegiz. Türkiye Golf Federasyonu olarak Samsun Büyüksehir Belediyesi Golf Kulübüne büyük önem veriyoruz. Gençler Sampiyonasi gibi geleneksel turnuvalarimizin bir kismini Samsun'a tasidik. Türkiye'de golfün gelismesi için Samsun benzeri sahalarin artmasi gerekiyor. Biz de federasyon olarak buna büyük destek veriyoruz." http://www.haberturk.com/samsun-haberleri/15422605-genc-golfculer-samsunda-bulusacak

 

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA